ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Abaya

Çok özel modellere ev sahipliği yapan abaya, hareket özgürlüğünü sağlayan bir giyim ürünüdür. Ortadoğu ülkelerinde ortaya çıkan bu giyim ürünü, feraceye benzese de feraceden farklıdır. Tarz sahibi kadınların dikkatini çeken abayalar, bol ve uzun bir yapıya sahiptir. Geniş kesimi sayesinde rahatlığı mümkün kılan abayaları, özel günlerinizde kullanabilir, istediğiniz tarza zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Moda Ala, sizlere birbirinden özel abaya modelleri sunmaya ve kombinlerinize hareketlilik katmaya devam ediyor.

Abaya Ürünleri

Şıklığı ve modern detaylarıyla ön plana çıkan abayalar, farklı modellere ev sahipliği yapıyor. Abayaların en önemli özelliği uzun bir yapıya sahip olmasıdır. Renk bloklu abaya modelleri, muhteşem bir görünüm elde etmenize katkıda bulunuyor. İki farklı rengin bir arada kullanılması, bu tür modellerin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Kahverengi, gri, bej, gül kurusu gibi renklerle tasarlanan abayaları; hayatın her alanında tercih edebilirsiniz. Fırfır detaylı modelleri kullanarak davetlere ya da düğün törenlerine benzersiz bir kombinle gidebilirsiniz. Sizler de çok özel modellere zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Abaya Modelleri

Moda Ala, göz alıcı tasarımları sizlere sunmaya devam ediyor. Hareketli kombinler için özel detayların kullanıldığı tasarımlar, hayatın farklı alanlarında kullanılabiliyor. Fırfırlı kemerli tasarımlar, detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayak bileklerine kadar uzanan ve geniş kesimleriyle ön plana çıkan abaya modelleri, rahat hareket etmenizi mümkün kılıyor.

Renk bloklu modeller ise iki göz alıcı rengin uyumuyla sizlere sunuluyor. Sizler de tarzınıza en uygun modeli seçerek tarzınızda Moda Ala ayrıcalığını hissedebilirsiniz. 

Abaya Fiyatları

Moda dünyasında ayrıcalıklı yere sahip renklerle tasarlanan abayalar, Moda Ala tarzını yansıtma konusunda bir hayli başarılı. Nişan ya da düğün törenlerinde kullanılabilen tasarımları, gündelik hayat içerisinde de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kombinlerinize abaya ile modern bir hava katabilirsiniz.

Moda Ala, sizlere birbirinden özel modeller sunmaya devam ediyor. Sizlere sunulan modeller içerisinden tarzınıza uygun olanları çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylelikle kombinlerinizde incelikli bir dokunuş sergileyebilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Moda Ala, tarz sahibi kadınlara göz alıcı modelleri titizlikle sunuyor.