Tesettür Dünyasının Kalbi Moda Ala’da Atıyor!

2011 yılında kurulan Moda Ala olarak tesettür giyim dünyasına yön vermeye ve siz değerli müşterilerimizi stil sahibi tesettür giyim ürünleriyle buluşturmaya devam ediyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyetlerini sürdüren deneyimli, dinamik ve yaratıcı ekibimizle tesettür giyim trendlerini yakından takip ediyor, değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına en geniş ürün hacmi ve çeşitliliğiyle cevap veriyoruz. Tasarımdan ürün kalitesine kadar sektörümüzde öncü firmalardan biri olarak sadece Türkiye’nin dört bir yanına değil dünya geneline hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Kendimizi ve ekibimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Biz MODA ALA ailesi olarak her zaman en mutlu ve en güzel günlerinizin ortağı olmaya hazırız. Müşterilerimizin sevgisi, güveni ve yakın ilgisiyle büyümeye devam ediyoruz!

 

Misyon & Vizyonumuz

Amacımız; en şık ve modern tesettür giyim ürünlerini en uygun fiyatlarla 7’den 70’e her yaştan müşterimize ulaştırmaktır.

Tesettür modasında üst düzey kaliteyi tercih eden kadınlarımızın, beğenilerini ve tarzlarını yansıtabilecekleri, diledikleri gibi görünüp iyi hissedecekleri, uzun yıllar güvenle ve sorunsuzca kullanabilecekleri koleksiyonlar üretmek, özgün ve dikkat çekici bir imaja sahip olmaları için zengin alternatifler sunmak en önemli hedeflerimizdir.

Tecrübemiz, değerlerimiz ve her geçen gün gelişen altyapımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek ve başarımızın sürekliliğini sağlamak misyonumuzdur.

Değerlerimiz ve Kalite Prensiplerimiz

Koleksiyonlarımızın üretim aşamasından siparişlerin paketlenmesine kadar uzman ekibimizle mükemmel bir hizmet deneyimi vaat ediyoruz.

Profesyonel bir ekip, yenilikçi bir vizyon ve çevreye dost hizmet prensiplerimizle müşteri memnuniyetini sağlayacak güvenli, kaliteli ve hatasız üretim yapmaya, sektörel verimliliği ve rekabeti canlı tutmaya özen gösteriyoruz. Emek, dikkat ve özenle tesettür giyim ürünlerimizin tamamının en iyi malzemeye sahip olmasını sağlıyor, kalite kontrol testlerinden geçirerek uzun ömürlü kullanım konforu yaratıyoruz.

Var olan kaliteyi sürekli kılmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, çevreyi korumak, farklı ve fark yaratan bir firma olmak için standartlarımızı yükseltiyoruz!

Müşteri İlişkilerimiz ve Memnuniyet Hedefimiz

Satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında oluyor, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin online ve mağazalarımızdan yapacakları alışverişlerden memnun kalmaları için güler yüzlü satış temsilcilerimiz ve çağrı merkezi ekibimizle 7 / 24 destek veriyoruz. Güvenli ödeme sistemimiz, kolay ödeme seçeneklerimiz, telefonla sipariş rahatlığı ve koşulsuz değişim garantisiyle müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaya özen gösteriyoruz.

Tesettür giyim sektöründe tercih edilen ve beğenilen marka imajımızı sürdürmek için büyümeye, gelişmeye ve değişmeye devam ediyoruz. 

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Moda Ala’yı daha yakından tanıyın… Fotoğraf ve videolarımıza göz atın, tesettür giyim ürünlerimizi ve kombin önerilerimizi, mağazalarımızı ve ekibimizi inceleyin; özgürce stilinizi yansıtmak için bizi ziyaret edin…

 

Moda Ala’yı Instagram’dan Takip Edin!

İlkbahar Yaz - Sonbahar - Kış koleksiyonlarımızı modellerimizin üzerinde görmek, indirimli ürünlerimizi ve kampanyalarımızı kaçırmamak, tesettür giyim modasını yakından takip etmek ve kombin önerileri almak için bizi Instagram’dan takip edin!

                                                                                                                                                                    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR