Tesettür İçlik

Muhafazakâr ve şık bir tarzın olmazsa olmaz parçaları arasında bulunan içlikler, günlük giyim için tercih edilebilecek ürünlerdir. İnce kumaşlar ve zamansız tasarımlarla sunulan modelleri, kendi bedeninize ve zevkinize uygun çeşitli seçeneklerle bulabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında serinletici parçalar olarak tercih edebileceğiniz ürünleri, farklı renk alternatifleri ile birçok kombinde kullanabilirsiniz. Hafta sonları ve tatil günlerinde rahat görünümler oluşturmak istiyorsanız bu ürünler, istediğiniz spor ve estetik görünümü ortaya çıkarır. İçlikleri aynı zamanda iş yaşamında da tercih edebilirsiniz. Kumaş pantolon ve uygun etekler ile bir arada kullanarak bu ürünleri kurumsal bir tarzda buluşturabilirsiniz.

Tesettür İçlik Modelleri

Tesettür giyim modasının öncü parçaları arasında bulunan içlikler, zamansız ve kurtarıcı ürünler olarak değerlendirilir. Her mevsim, çeşitli şekilde kullanabileceğiniz kıyafetleri ister görünümünüzü tamamlamak ister astar görevi görmesi amacıyla tercih edebilirsiniz. Her türlü konsepte uyum sağlayacak özellikler barındıran tesettür içlik modelleri aşağıdaki gibidir:

  • Tesettür içlik tunik
  • Tesettür içlik elbise
  • Tesettür içlik tişört
  • Tesettür beyaz içlik
  • Siyah içlik tesettür

Tunik modelleri taytlar ve pantolonlar ile kombinlemeye uygun ürünlerdir. Bahar aylarında ve yaz aylarında, sweatshirtler ve gömlekler ile bir arada kullanılabilen bu parçalar birçok kadının dolabında bulunur. Çeşitli renk seçenekleriyle sunulan tunik modellerini ister iç giyim ister günlük dış giyim için tercih edebilirsiniz.

Elbise şeklinde tasarlanan içlikler ise özellikle yaz ayları için kurtarıcıdır. Uzun ve ince kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler, terletmeyen bir yapıya sahiptir. Sade ve zamansız renk seçenekleriyle bulabileceğiniz modelleri, farklı elbiselerde astar olarak da kullanabilirsiniz.

İçlik tişört modelleri, günlük giyimin en sevilen ürünleri arasında yer alır. Ilık havalarda kullanabileceğiniz bu parçaları, pantolonlar ve etekler ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Estetik desenler ve canlı renkler ile tasarlanan modeller, birçok farklı tarza hitap eden nitelikler taşır. İş hayatında da rahatlıkla kullanabileceğiniz içlik tişörtleri, kış aylarında kazakların ve sweatshirtlerin içine giyebilirsiniz.

Beyaz ve siyah renkler, dolapların en temel renkleridir. Bu tonlar neredeyse her parça ile uyum sağlayabilme özelliğine sahip olduğundan pek çok konsept için tercih edilebilir. Siyah ve beyaz tesettür içlik hem renkli hem de düz alt giyim ürünleriyle sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Kombinlerinizde, tamamlayıcı bir parça olarak yer verebileceğiniz bu ürünleri, çeşitli model ve renk seçenekleriyle Moda Ala kategorilerimizde inceleyebilirsiniz.

Tesettür İçlik Fiyatları

Tesettür içlik fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Tekstil malzemesinin kalitesi, yapısı ve mevsimlik özellikleri fiyatların belirlenmesinde ve oluşturulmasında önemli bir yere sahiptir. Buna göre; kış ayları için üretilen içlik ürünleri ile yaz aylarında tercih edilebilecek içlik ürünleri arasında fiyat farkı bulunur.

Kış ayları için tasarlanan ürünler daha kalın ve ısıtıcı etkiye sahiptir. Bu nedenle kullanılan malzemenin kalitesi ve ağırlığı da aynı oranda değişir. Kazakların, tuniklerin, gömleklerin ve kapüşonlu üstlerin üzerine tercih edebileceğiniz bu ürünler bir nevi astar görevi görür. İnce yapıda ve üstünüze yapışan modelleri bulabileceğiniz gibi dilerseniz dış giyimde de kullanabileceğiniz bol ve kalın yapılı seçenekleri de inceleyebilirsiniz.

Yaz ve bahar ayları için üretilen seçenekler ise daha çok terlemeyi önleyici özellikler gösterir. İnce ama iç göstermeyen kumaşlar hava alarak yaz sıcaklarının oluşturduğu harareti engeller. Böylelikle bu ürünleri hem gömleklerin altına hem de yalnızca etek ve pantolonların üzerine giyebilirsiniz. Hem serin hem de şık bir görünüm oluşturmanız için ihtiyacınız olan içlik modellerini, birbirinden farklı kumaş ve tasarım seçenekleriyle Moda Ala adresimizde bulabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR