Kap 

İnce kumaşlardan üretilen kaplar, rahat hareketi sağlayan giyim ürünleri arasında yer alıyor. Diz altına kadar inen kaplar, farklı tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Tarz sahibi kadınların dikkatini çeken tasarımlar, hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmekte. Düğmeli, fermuarlı olmak üzere farklı detaylar kullanılarak tasarlanan kaplar, uzun yapıları ile muhteşem bir görünüm vadediyor. Sizler de Moda Ala ayrıcalığını yansıtma konusunda bir hayli başarılı olan modelleri inceleyebilirsiniz. Tarz sahibi görünüm, göz alıcı kap tasarımlarıyla oldukça kolay!

Kap Ürünleri

İnce ve hafif yapılarıyla dikkatleri üzerine çeken kap ürünleri, farklı tasarımlarıyla moda dünyasında yer alıyor. Ayak bileklerine kadar uzanan kaplar, dış giyim ürünleri arasında bulunmakta ve tarz sahibi kadınların ilgisini çekmekte. Şal yakalı modellerin yanı sıra keten kumaş yapısıyla üretilen modellerin bulunduğunu söylemek de olanaklı. Göz alıcı renklerle tasarlanan kaplar sayesinde istediğiniz görünüme zahmetsizce ulaşmanın keyfini yaşayın!

Kap Modelleri

Moda dünyasında zamansızlık konseptiyle tasarlanan kap ürünlerinde model ve renk tercihi bir hayli önemlidir. Giyilen kıyafet ve ayakkabı modeline göre renk ve model tercihi yapılması gerekmektedir. Moda Ala, her tarza uygun kap modellerini sizlere sunmaya devam ediyor. Şal yaka gül kurusu kap modeli hem rengi hem de tasarımındaki zarafet ile ön plana çıkıyor.

Çağla renginin zarafetini üzerinde taşıyan kaplar ise özel günlerinizde istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlıyor. Keten kumaşla tasarlanan modeller ise günlük kombinlerinize hareketlilik katıyor. Sizler de tarzınıza en uygun modeli Moda Ala ayrıcalığıyla seçin, dikkat çeken kombininizle tarzınızı ön plana çıkarın.

Kap Fiyatları

Fark yaratan kap tasarımlarında bulunan Moda Ala, tarz sahibi kadınlara birbirinden özel modeller sunmaya devam ediyor. Hayatın her alanında kullanılabilecek kap modelleri, şık ve zarif detaylarıyla ön plana çıkıyor. Çağla, gül kurusu, lila başta olmak üzere farklı renklerle tasarlanan kap modellerini; hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Sizler de birbirinden özel modelleri inceleyebilir, modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tarzınızla modelleri tercih edebilir, kombinlerinize dinamizm katabilirsiniz. Moda Ala, sizlere çok özel tasarımları çok özel fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR