BODY
258221107101
₺100,00 KDV Dahil
BODY
258221107101
₺100,00 KDV Dahil
BODY
258221107101
₺100,00 KDV Dahil
BODY
258221107101
₺100,00 KDV Dahil

Body

Her mevsim kullanılan bodyler, farklı modellerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Özellikle Jeanlarla muhteşem bir uyum yakalayan bodyleri, hayatın her alanında kullanabilirsiniz. Klasik bir görünüm vadetmekle birlikte sportif şıklık için de bu tür giyim ürünlerini tercih edebilirsiniz. Balıkçı yaka body modellerinin yanı sıra desenli modellerin bulunduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizler de Moda Ala farkıyla sizlere ulaşan modeller içerisinde en beğendiklerinizi tercih edebilir, benzersiz bir kombin için modern bir dokunuşta bulunabilirsiniz. 

Body Ürünleri

Moda dünyasında zamansızlık konseptiyle tasarlanan ve kendisine çok özel bir yer edinen bodyler, düz renk tasarımlarının yanı sıra desenli tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Farklı parçalarla uyumlu hale gelen bodyleri, gündelik hayatın her alanında kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş yaşantınızda ofis şıklığı için bodylerin gücünden yararlanabilir, benzersiz kombinlerde Moda Ala dokunuşundan yararlanabilirsiniz. Rahatlığı ve tasarımındaki zarafet ile sizlere sunulan body modellerine zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Body Modelleri

Farklı desenleri ve renkleriyle moda dünyasında kendisine özel bir yer edinen bodyler, dikkat çeken tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Düz renk bodyler, genellikle klasik bir görünüm için oldukça idealdir. Bunun yanı sıra farklı renkler ve desenlerle tasarlanan modeller, dinamik bir kombin için kullanılabilir. Moda Ala tarzını yansıtan pek çok modele zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Balıkçı yaka modeller, rahat bir kullanım sunduğu için daha çok bu modellerin ön plana çıktığını söylemek olanaklıdır. Bunun yanı sıra her bir model, hayatın her alanında kullanılabilecek nitelikleri bünyesinde barındırıyor. 

Body Fiyatları

Düz renk modeller, desenli bodyler ve daha fazlası; sizlere çok özel fiyatlarla sunuluyor. Moda Ala ayrıcalığıyla sizlerle buluşan modelleri inceleyebilirsiniz. Tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilir, farklı kombinlere ulaşabilmek için istediğiniz tasarımlara sahip olabilirsiniz. Moda Ala, her bir modelde geniş beden seçeneklerine sahiptir.

Bu sayede bedeninizle uyumlu modelleri seçebilir, tasarımları güvenilir ödeme araçları ile satın alabilirsiniz. Kombinlerinizde modern ve incelikli bir görünüm için çok özel modellere sahip olabilir, gündelik hayatın her alanında istediğiniz görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.