T-SHİRT
106221290601
₺90,00 KDV Dahil
T-SHİRT
106221290501
₺90,00 KDV Dahil
T-SHİRT
168211121411
₺100,00 KDV Dahil
T-SHİRT
301211300361
₺70,00 KDV Dahil
T-SHİRT
168211121411
₺100,00 KDV Dahil

Tişört

Moda dünyasında zamansızlık konseptiyle yer alan tişörtler, birbirinden özel modelleri bünyesinde barındırıyor. Baskılı ya da baskısız modeller, kombinlerin hareketlilik kazanmasını sağlıyor. Gündelik hayat içerisinde sıklıkla tercih edilen tişörtleri, iş hayatında da tercih edebilirsiniz. Modern ve incelikli tişört modelleri, sizlere Moda Ala ayrıcalığıyla sunuluyor. Çok özel tasarımlara Moda Ala farkıyla ulaşabilir, muhteşem kombinlere zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tişört Ürünleri

Basic tişört tasarımları, özellikle günlük hayat içerisinde tercih ediliyor. Düz kısa kollu tişörtleri, sade kombinler için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra modern çizgilerle hareketlilik kazanan tişörtler, farklı desenleri bünyesinde barındırıyor. Göz alıcı baskılarla tasarlanan tişörtler, kendinizi çok özel hissetmenizi sağlıyor. Öte yandan tek renk tasarımlar, kombinlerinizin sadeleşmesini mümkün kılıyor. Moda Ala, çok özel tasarımları sizlere zahmetsiz bir şekilde ulaştırıyor. 

Tişört Modelleri

Moda dünyasında çok özel bir yere sahip olan tişörtler, farklı tasarımlar halinde sizlerle buluşuyor. Düz renk tasarımlar, özellikle sadeliği tercih eden kadınların ilgisini çekiyor. Beyaz, yeşil, kırmızı, bej gibi göz alıcı renklerle tasarlanan tişörtleri; hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra dikkat çeken baskı detaylarıyla dinamizm kazanan tişört modellerinin bulunduğunu söylemek de olanaklı.

Kaktüs baskılı tişörtler, renkli kombinler oluşturmanızı sağlıyor. Yaz aylarında ferah bir kombin için çok özel baskılarla hareketlilik kazanan tişörtleri tercih edebilirsiniz. Düz zemin üzerinde yer alan baskı detayları, kombinlerinizin çok özel bir şekilde görünmesine destek oluyor. Sizler de farklı tişört tasarımlarını kullanabilir, muhteşem kombinler oluşturabilirsiniz. 

Tişört Fiyatları

Çizgili tişörtler, baskılı tişört modelleri, basic tişörtler; Moda Ala ayrıcalığıyla sizlere sunulan tişört modelleri arasında yer alıyor. Özellikle Jeanlar üzerinde tercih edilen tişörtler, ceketlerle kombinlendiğinde iş yaşantısında kullanılabilecek bir tarz ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra gündelik hayat içerisinde farklı tasarımları kullanarak rahat kombinler oluşturabilirsiniz.

Moda Ala, sizlere çok özel modeller sunuyor. İncelikli ve modern detaylara sahip olan tişört modellerine çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sizlere sunulan tişört modellerini inceleyebilir, geniş model seçeneği üzerinden istediğiniz tasarımları satın alabilirsiniz. Moda Ala, en özel tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.