ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tesettür Bluz

En özel üst giyim ürünleri arasında yer alan tesettür bluzlar, birbirinden özel kombinlerin oluşmasını sağlıyor. Özellikle yaz aylarında muhteşem kombinlerin hazırlanmasını sağlayan bluzlar, özel günlerde de tarz sahibi kombinlerin oluşmasını sağlıyor. Gündelik hayatın farklı alanlarında şık ve zarif bluz modellerinden tarzınıza en uygun olanları kullanabilir, göz alıcı tarzınızla ön plana çıkarabilirsiniz. 

Tesettür Bluz Ürünleri

Saten bluzlar, özellikle özel günlerde göz alıcı görünüm vadeden tasarımlar arasında yer alıyor. Fuşya, siyah, toprak rengi olmak üzere pek çok renk ile hareketlilik kazanan tasarımlar, farklı kombinlerin oluşmasını sağlıyor. Birbirinden özel bluzları farklı kombinler için kullanabilirsiniz. Sportif kot pantolonlarla saten düz bluzları kullanabilirsiniz.

Kalem eteklerle kombinlenen saten düz bluzlar, aynı zamanda kullanışlılık vadediyor. Renkleriyle göz alıcı bir görünüm kazanan bluzları, gündelik hayatın farklı alanlarında kullanabilir, muhteşem ve dikkat çeken kombinler hazırlayabilirsiniz.

Tesettür Bluz Modelleri

Kullanışlılık sağlayan kumaş yapılarıyla bluzlar, hayatın her alanında kullanılabilecek niteliklere sahip. Sade ve şık bir kombin isteyen kadınlar için sunulan bluzların her biri, moda dünyasında çok özel bir konumda bulunuyor. Düğme detayları ile dinamizm kazanan tasarımları, gündelik hayatın farklı alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah, fuşya, toprak, yeşil başta olmak üzere farklı renklerle göz alıcı bir görünüm kazanan bluzları; tarzınızı ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Kalem etekler, pilili etek modelleri ve kumaş pantolonlarla muhteşem bir uyum yakalayan bluzları kullanarak her ortamda tarzınızın dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. 

Tesettür Bluz Fiyatları

Moda Ala ayrıcalığıyla tasarlanan ve sahip olduğu detayları ile hareketlilik kazanan bluzlar, birbirinden özel kombinler için kullanılabilmekte. Saten kumaş yapısıyla özel bir görünüm elde eden bluzları, özel günlerinizde göz alıcı bir görünüm için tercih edebilirsiniz. Çok özel fiyatlarla sizlerle buluşan her bir model, aynı zamanda rahat ve konforlu bir şekilde hareket etmenizi de sağlayacak.

Birbirinden özel bluz modelleri ile sizlere modern ve incelikli bir görünüm vadeden Moda Ala, sizlere bir kombinden çok daha fazlasını vadediyor. Sizler de tarz sahibi kombinler hazırlayabilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.